1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Nowa, zmysłowa kolekcja biżuterii Anki Krystyniak, obok której nie da się przejść obojętnie

Nowa, zmysłowa kolekcja biżuterii Anki Krystyniak, obok której nie da się przejść obojętnie

Nowa kolekcja biżuterii Anki Krystyniak (fot. materiały prasowe Anka Krystyniak)
Nowa kolekcja biżuterii Anki Krystyniak (fot. materiały prasowe Anka Krystyniak)
Zobacz galerię 11 zdjęć
Jej naszyjniki zawładnęły naszym sercem już dawno. O jej kolczykach marzymy za każdym razem, gdy tylko widzimy nowe projekty. Najnowsza kolekcja ulubionej projektanki polskich gwiazd Anki Krystyniak wyrosła z potrzeby piękna i nawiązuje do znanych już wcześniej symboli - znaków zodiaku i konstelacji gwiazd. 

Warszawa, wrzesień 2019 – tegoroczna kampania marki Anka Krystyniak to subtelne połączenie nowości ze znanymi wcześniej wzorami projektantki. Bohaterką odważnych zdjęć autorstwa Borysa Synaka jest uznana polska modelka, Maja Salamon.

Wśród biżuterii zaprezentowanej w kampanii znalazły się znane klientkom i klientom marki symbole, które zostały zinterpretowane na nowo. Tym razem Isztar, Chai czy czaszki wzbogacono o ręcznie zakuwane brylanty i wykonano ze złota próby 585. Delikatne naszyjniki i masywne sygnety ze złota to nowość w ofercie Anki Krystyniak. Wśród nowych wzorów nie zabrakło też biżuterii wykonanej ze srebra i kamieni naturalnych – znaku rozpoznawczego projektantki.

W kolekcji dominują minimalistyczne pierścionki, religijne symbole i... perły wykorzystane w boho naszyjnikach, które łączą w sobie elegancję z charakterystyczną dla projektantki nonszalancją. Pierścionki zaś nawiązują do wcześniejszych kolekcji (i naszych ukochanych replik rzymskich monet). Sercem tej biżuterii jak zawsze są księżyce, krzyże i to właśnie one powodują, że projekty Anki Krystyniak rozpozna każdy.

Nowa biżuteria pojawi się w sklepach w najbliższych dniach.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze