1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Hi- End Creative Collective - nowe modne miejsce w Warszawie

Hi- End Creative Collective - nowe modne miejsce w Warszawie

Hi - end , materiały prasowe
Hi - end , materiały prasowe
Całkiem nowe (od 16.04.2012) miejsce na Mokotowskiej w Warszawie. Trochę ukryte, ale można je odnaleźć, także dzięki szczegółowym wskazówkom na facebooku.

To pracownia Hi- End Creative Collective. Oprócz cudownej (jak zawsze) kolekcji Hi- End znajdziemy tu też inne (niektóre nieobecne nigdzie indziej stacjonarnie) marki. Ale najpierw o Hi - End. Tuniki, sukienki, topy w słodkich pastelowych kolorach, ale też we wszystkich barwach tęczy (widziałam na próbniku i na żywo m.in. gamę fioletów, nieoczywistych zieleni). Oczywiście jest też mnóstwo szalikotub. Ciężko zdecydować się na jeden kolor. Wiosna i lato niech będą kolorowe.

Znajdziemy tu też oryginalne buty Jeffrey Campbell- bardzo wysokie (ok.12cm), ale podobno bardzo stabilne. Tyle samo osób je kocha, co nienawidzi. Mnie wpadła w oko para  nabijana ćwiekami...

Kolekcja Raramodo- skórzane kopertówki, torebki, wizytowniki, futerały i kołnierzyki. Można także wybrać skórę z próbnika i zamówić wymarzoną torbę. Można też pocieszyć oczy  nową  kolekcją N.E.O.N. by Roboty Ręczne.  Są to wyplatane  bransoletki w kolorach fluo. Niektóre modele są do zdobycia tylko tutaj. Dostępna jest tu  również niebanalna biżuteria od Agaty Bielen. No i niebagatelne znaczenie ma fakt, że będzie to miejsce tętniące życiem, bo jest to jednocześnie pracownia Hi-end. Można spotkać twórczynię tego „zamieszania” Monikę. Czynne sześć dni w tygodniu (pon-pt w godz. 11-19 i w sob. 11-14).

Warszawa ul. Mokotowska 7/14 (druga klatka w podwórzu).

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze