1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Monika Pyrek – ambasadorka marki Adidas w kolekcji jesień/zima 2011

Obecna w sporcie od 16 lat dwukrotna wicemistrzyni świata w skoku o tyczce, kolekcjonerka medali i rekordów - Monika Pyrek - jest jedną z najlepszych światowych lekkoatletek oraz ambasadorką marki adidas. Z tej okazji zawodniczka wystąpiła w specjalnej sesji zdjęciowej, w której prezentowała odzież i obuwie sportowe do biegania z kolekcji adidas jesień/zima 2011.

Sześćdziesięciodziewięciokrotny rekord Polski, wielokrotne Mistrzostwo Polski, medale na Mistrzostwach Świata i Europy oraz wysokie miejsca na Igrzyskach Olimpijskich to tylko niektóre z sukcesów tej znakomitej polskiej lekkoatletki. Monika Pyrek, jako jedna z sześciu kobiet, które zdobywały dla Polski medale Mistrzostw Świata, jest w światowej czołówce nieprzerwanie już od 2000 roku.

Zaufanie i profesjonalizm są dla mnie, jako sportowca, bardzo ważne. Odkąd zaczęłam współpracować z marką adidas, wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Rozumie moje potrzeby, dzięki czemu łatwiej jest mi osiągnąć sukces. To multispecjalista w swojej dziedzinie. - mówi zawodniczka.

Podczas ekskluzywnej sesji zdjęciowej Monika zaprezentowała odzież z kolekcji Supernova Women na sezon jesień/zima 2011.Bieganie to jedna z form mojego treningu. Dzięki Supernova czuję, że dam z siebie wszystko. Nowoczesna technologia stroju zapewnia komfort podczasbiegu, a ciekawy design sprawia, że mimo zmęczenia, zawsze dobrze wyglądam  – dodaje.

Kompatybilna z osobistym trenerem miCoach odzież została zaprojektowana tak, by podczas biegu dostosowywać się do ruchów biegacza. Elastyczny materiał z systemem ClimaCool®, w który zostały wyposażone ubrania, zabezpiecza ciało przed utratą ciepła i utrzymuje jego stałą temperaturę. Natomiast uczucie chłodu i suchej skóry zapewniają strategicznie rozmieszczone elementy wentylacyjne. W odzieży Supernova wykorzystano technologię ForMotion™, która dzięki bezszwowemu połączeniu w tkaninach, dopasowuje się idealnie podczas biegu. Zapewniając swobodę i odpowiednią precyzję ruchów, umożliwia ona pełne wykorzystanie potencjału sportowca. Ambasadorka adidas w trakcie sesji zaprezentowała niebieską koszulkę, czarne spodenki z niebieskimi detalami, różowy top na ramiączkach oraz wygodną czarną spódniczkę.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze