1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Święta
  4. >
  5. Minimalistyczne i eleganckie głośniki Sonos to idealny prezent dla prawdziwych koneserów

Minimalistyczne i eleganckie głośniki Sonos to idealny prezent dla prawdziwych koneserów

mat. prasowe Sonos
mat. prasowe Sonos
Marka Sonos specjalizuje się w głośnikach, które nie tylko doskonale brzmią, ale też świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. Są minimalistyczne i eleganckie. Mogą stanowić stylowe uzupełnienie pomieszczenia i całkowicie odmienić sposób w jaki słuchamy muzyki.

Rewolucyjna linia Era

Era 300 to głośnik dla prawdziwych koneserów. Obsługuje Dolby Atmos i technologię dźwięku przestrzennego oraz wyposażony jest w funkcję Trueplay, która dostraja dźwięk do pomieszczenia. Dzięki temu możemy się poczuć, jakbyśmy słuchali muzyki w studio lub na koncercie.

Sonos Era 300

Era 100 to z kolei uniwersalny głośnik stereo gwarantujący głęboki bas. Po połączeniu dwóch urządzeń ze sobą uzyskamy stereofoniczny dźwięk wypełniający całą przestrzeń. Era 100 sprawdzą się też jako tylne głośnika w zestawie kina domowego razem z soundbarami Sonos Beam lub Arc.

Sonos Era 100

Move 2 – w domu i w ogrodzie

Dźwięk stereo, wytrzymała wodoodporna konstrukcja i 24 godziny nieprzerwanej pracy na baterii – to najważniejsze cechy nowego, przenośnego głośnika Sonos. Move 2 również posiada technologię Trueplay i precyzyjny, głęboki bas, który wybrzmiewa równie dobrze wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz podczas przyjęć w ogrodzie czy pikniku na plaży.

Sonos Move 2

Beam – dla kinomana i nie tylko

Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos w tym soundbarze przenosi widza w środek akcji oglądanego filmu. Dodatkowa kalibracja Trueplay dostraja emitowany dźwięk do wnętrza pomieszczenia. Dzięki temu czujemy się jakbyśmy siedzieli w Sali kinowej. Głośnik może też odtwarzać muzykę, podcasty czy audiobook z ponad 100 serwisów streamingowych.

Sonos Beam

Sub Mini dla jeszcze mocniejszych wrażeń

Sonos Sub Mini to bezprzewodowy subwoofer o potężnej mocy. Sprzęt jest dostosowany do mniejszych pomieszczeń zarówno pod względem zbalansowanego basu, jak i kompaktowego rozmiaru. Będzie doskonałym uzupełnieniem zestawu kina domowego po połączeniu z soundbarem Beam lub Arc i głośnikami Era 100. Warto też podkreślić jego minimalistyczny, cylindryczny design.

Sonos Sub Mini

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze