1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Horoskop na 2020 rok

Horoskop na 2020 rok

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Wyobraź sobie, że stoisz na szczycie nadmorskiego klifu. Fale są wysokie, niebo ciemne, chociaż w oddali widać plamę słonecznego światła, ku której płynie wielki statek. Tak wygląda obraz roku 2020 przedstawiony przez Penny Thornton, astrolożkę księżnej Diany.

Czy w gwiazdach na nowy rok zapisane są zmiany na lepsze? Tak. Głównie dzięki Jowiszowi - zapewnia Penny Thornton, astrolożka, autorka książek, wykładowczyni. Od ponad 40 lat zgłębia nauki astrologiczne, koncentrując się przy tym na takich tematach jak odżywianie (pod kątem 12 znaków zodiaku), związki czy praca. Klientką słynnej astrolożki była m.in. księżna Diana.

Wyobraź sobie, że stoisz na szczycie nadmorskiego klifu. Fale są wysokie, niebo ciemne, chociaż w oddali widać plamę słonecznego światła, ku której płynie wielki statek. Tak wygląda obraz roku 2020.

Decydujące znaczenie w horoskopie dla świata ma koniunkcja dwóch potężnych planet, Saturna i Plutona, które część swoich obietnic spełnią w połowie stycznia. To zwykle trudny czas dla wszystkich, bo trzeba ponieść konsekwencje świątecznego zgiełku i zamieszania – zarówno zdrowotne, finansowe, jak i dla związków. Ta połowa stycznia jest jednak inna i wydarzenia na świecie mogą być zwiastunem pogorszenia się koniunktury w globalnej gospodarce, jeśli nie czegoś więcej. Jednym ze sposobów spojrzenia na ten ważny okres jest postrzeganie go jako rezultatu wcześniejszych działań, prawdopodobnie z października 2019 roku.

Od 1989 roku Polska przeżywa długi cykl gospodarczego wzrostu, ale to nie znaczy, że gospodarka będzie się rozwijać przez kolejne trzy dekady. Zważywszy na astrologiczne zapowiedzi kryzysu finansowego w 2020 roku, Polska raczej nie uniknie tendencji spadkowej.

Chociaż astrologia nie ma wiele wspólnego z numerologią ani nasz zachodni zodiak z astrologią chińską, istnieją pewne interesujące paralele dotyczące roku 2020. Według numerologii przypisana jest mu liczba 4 (po utworzeniu sumy wszystkich liczb, czyli dodaniu 2 do 2). Wskazuje to, że mamy do czynienia z rokiem przełomów dokonujących się pod wpływem problemów. Czwórka współbrzmi z Saturnem, a więc rok 2020 zapowiada regres, ograniczenia i granice (mam tu na myśli imigrację i zaostrzenie polityki fiskalnej). Dobra organizacja, dyscyplina, wyznaczony cel i determinacja to narzędzia, z którymi wszyscy musimy pracować, aby osiągnąć sukces.

25 stycznia, przy nowiu Księżyca w Wodniku, Chińczycy powitają nowy Rok Szczura, o którym mówi się, że zwraca uwagę na przemysł samochodowy, zaawansowanych technologii, kosmetyczny i medyczny. Żywiołem obecnego Roku Szczura jest metal, co w centrum jego zainteresowania stawia – w niedobry sposób – światową gospodarkę. Ostatnio Rok Szczura wypadł w 2008…

Wszystkie lata mają złe i dobre momenty, fantastyczne okazje, tragedie i rozczarowania. A rok 2020, pomimo trudności, które zapowiada astrologia, przyniesie nam także chwile podnoszące na duchu. Może nie będzie ich tak wiele, jak byśmy chcieli, ale będą. Szukajmy ich!

Poniżej horoskop dla każdego znaku na 2020 rok:

Baran Byk Bliźnięta
Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec
Koziorożec Wodnik Ryby

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze