1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Westwing prezentuje wnętrzarskie trendy na nadchodzący sezon

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Urządzasz mieszkanie, a może po prostu masz ochotę na drobne zmiany w aranżacji wnętrz? Stylistki Westwing odwiedziły najważniejsze wydarzenia branży wnętrzarskiej w Europie i przygotowały selekcję najciekawszych trendów w wystroju wnętrz.

Neo Geo

Nadchodzący sezon przynosi nam nowe spojrzenie na geometryczne kształty. Geometria, która dotychczas kojarzyła nam się z prostotą i minimalizmem, jest „wykreślona” przede wszystkim złotem i miedzią.

fot. materiały prasowe

Deep colours

Na czasie są teraz głębokie odcienie czerwieni, zieleni, niebieskiego i czerń. Rozjaśnia je połysk złota na akcesoriach. Modna aranżacja 2019 roku to taka, która nie boi się koloru.

fot. materiały prasowe

Leather chic

Skóra to zdecydowanie najmodniejszy materiał nadchodzącego sezonu! Wykonane są z niej nie tylko kanapy i fotele, ale także pojemniki, poduszki i tace. Zamsz, skóra licowa, z fakturą – każdy rodzaj jest na czasie. „Ciekawym detalem skórzanych mebli są zewnętrzne szwy, które celowo pogrubiono i obszyto, aby pełniły rolę dekoracyjnej lamówki” – mówi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna .

fot. materiały prasowe

Leopard is back

Motywy zwierzęce to trend, który znika, aby po chwilowej nieobecności powrócić w nowej odsłonie. My zawsze przyjmujemy go z radością! W tym sezonie do głosu doszły lamparcie cętki. Dekorując wnętrza, możemy użyć ich w standardowej biało-brązowej kombinacji lub w niecodziennych kolorach: niebieskim lub czerwonym. W przypadku tego motywu, jak również innych inspirowanych zwierzętami, warto pamiętać, żeby łączyć je z prostymi formami. Bogaty wzór wymaga subtelnego otoczenia!

fot. materiały prasowe

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze