1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Ósmy rok numerologiczny - konfrontacja z mocą

Ósmy rok numerologiczny - konfrontacja z mocą

123rf
123rf
Życie na ziemi to przeplatanie się przeciwieństw. Doświadczamy tu przeciwstawnych jakości, dlatego po duchowym i mistycznym roku siódmym, nadchodzi czas materii, konkretu, ambicji.

Czas medytowania i mistycznych doświadczeń siódmego roku numerologicznego właśnie minął. Teraz dowiemy się, jak wygląda nasze podejście do władzy i sukcesu oraz czy jesteśmy skuteczni w działaniu. Ósmy rok numerologiczny przebiega pod hasłem mocy, czyli odczuwania swojej wewnętrznej siły, ale w konfrontacji ze światem zewnętrznym. Ósemka przynosi dynamikę i energię witalną tak dużą, że półśrodki nas już nie interesują. Sprawdzamy swoją determinację, kreatywność i odpowiedzialność. Ważna też jest koncentracja na tym, co chcemy osiągnąć. Dlatego ten rok dobrze jest wykorzystać na swoje cele zawodowe i finansowe. Wibracja ta bowiem obdarza dodatkową siłą woli, która pozwala wpływać na innych podczas realizacji planów. Zarówno na ludzi, jak i materię. Wszechświat ułatwia działanie, zwłaszcza w sferze kariery. Jednak, żeby było ono skuteczne, trzeba tą moc wykorzystywać umiejętnie. Odpowiedzialnie balansować między siłą a bezsilnością, władzą a poddaniem się, nieustępliwością a biernością.

Urodzeni w wibracjach numerologicznych mniej materialnych, na przykład Dwójki czy Szóstki, mogą nie czuć się w tym roku dobrze, ponieważ zmusza on do konfrontacji z materią, która bywa bezlitosna. Można w tym zderzeniu poczuć ogromną niemoc, jeśli nie podejmiemy wyzwania. W tym roku pojawiają się okazje do wszelkiego rodzaju biznesowych przedsięwzięć, zakładania spółek, zarabiania pieniędzy, obejmowania wysokich stanowisk, dotknięcia prestiżu i władzy. Można też zostać przez te władcze jakości pokonanym. Przychodzi bowiem doświadczenie gry we władzę i wolność. To dobry czas, żeby wyzwolić się z jakiejś zależności oraz poznać prawdziwe znaczenie autorytetu. W sferze zawodowej mogą pojawić się zmiany i przewartościowania oraz okazja do nauki obchodzenia się z pieniędzmi. Pojawią się kwestie inwestowania, oszczędzania lub, do wyboru, marnotrawienia dóbr. Czyli chodzi o adekwatne podejścia do pieniądza.

 

Jak wykorzystać rok ósmy? Nastawić się na nadarzające się okazję, ćwicząc umiejętność ekspansji i właściwego podejmowania decyzji. Praktycznie spojrzeć się na świat. Zbadać swój stosunek do przeciwieństw: bieda – bogactwo, hojność – skąpstwo, aktywność – bierność, prawo – bezprawie. Ósemka zawsze niesie lekcje równowagi między materią a duchem. Dlatego, jeśli chodzi o związki miłosne, w tym czasie nauczymy się jak godzić miłość z pracą, uczucie z pieniądzem. Również na tym polu może dojść do walki o władzę, możemy doświadczyć konfliktu między wrażliwością a siłowymi rozwiązaniami. Może też nam się z partnerem dobrze pracować i z sukcesem zajmować materią. Osiem to również cyfra namiętności, emocjonalnego głębokiego zaangażowania i flirtu. Dlatego podczas tego pracowitego roku znajdzie się również przestrzeń na erotykę. Dla równowagi.

Jak obliczyć, w którym roku numerologicznym jesteśmy?

Do wibracji urodzenia, którą obliczamy sumując wszystkie cyfry daty urodzenia, sprowadzając je do liczby pierwszej, np.:

29.11.1972 2+9+1+1+1+9+7+2 = 32 = 5 dodajemy wibrację roku: 2012 2+1+2= 5 i otrzymujemy: 5 + 5 = 10 = 1

Rok numerologiczny trwa od pełni Księżyca we wrześniu do pełni wrześniowej następnego roku.

Czytaj też:

Pierwszy rok numerologiczny – odważ się być sobą Drugi rok numerologiczny – nie śpiesz się Trzeci rok numerologiczny – czas błyszczenia Czwarty rok numerologiczny – nauka cierpliwości Piąty rok numerologiczny – idą zmiany! Szósty rok numerologiczny – bycie razem Siódmy rok numerologiczny – czas na ducha

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze