1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Potraktuj zmarszczki aktywnie!

45743454 - beauty shot. beautiful woman with healthy skin
45743454 - beauty shot. beautiful woman with healthy skin
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Starzenie się skóry to naturalny proces w życiu człowieka. Pojawienie się pierwszych zmarszczek wynika nie tylko z warunków genetycznych, ale i z czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Naukowe podejście francuskiej marki Institut Esthederm bazuje na biologicznych procesach zachodzących w skórze, aby wykorzystać i pobudzić jej naturalne zasoby. Efekt to optymalizacja metabolizmu komórki, zachowanie skóry młodej na dłużej. Institut Esthederm bazując na wieloletnich badaniach i ponad 35-letnim doświadczeniu stworzył unikalną linię kosmetyków Active Repair. Innowacyjna pielęgnacja o intensywnym działaniu regenerującym i odbudowującym zapobiega pierwszym oznakom starzenia się skóry.
Mocnym uderzeniem linii jest krem silnie regenerujący, naprawczy – Active Repair Wrinkle Correction Cream. W czym tkwi tajemnica jego sukcesu? Opatentowany kompleks wody komórkowej Cellular Water to źródło energii komórkowej i młodości. Zawarte w nim aktywne składniki pomagają zachować zdrowie komórek i zapobiegają starzeniu się – sole mineralne oraz mikroelementy optymalizują wymianę międzykomórkową, ATP dodaje witalności, a karnozyna odwraca proces starzenia. Z kolei kompleks Time Control System pozwala zachować świeżość cery na dłużej.
Krem ten występuję także w wersji o bogatszej konsystencji, przeznaczonej dla skóry suchej i bardzo suchej - Active Repair Wrinkle Correction Rich Cream.
Uzupełnieniem linii jest krem pod oczy – Active Repair Eye Contour Care, który pielęgnuję delikatną skórę wokół oczu i sprawia, że odzyskuje ona młodszy wygląd. Efektem działania kremu jest natychmiastowe wygładzenie linii i zmarszczek oraz zniwelowanie obrzęków i cieni pod oczami.
Linia Active Repair to gwarancja wygładzonych zmarszczek. Wysokie stężenie regenerujących składników aktywnych wpływa na wzmocnienie struktury skóry, zapobieganie powstawaniu zmarszczek i niwelowanie istniejących. Rozświetlona cera odzyskuje swój blask, na długo pozostając promienna i jaśniejsza. Zawarte w kremie kwasy – cytrynowy i salicylowy mają działanie rozjaśniające i wygładzające, co pozytywnie wpływa na owal twarzy.
Produkty Institut Esthederm dostępne są w prestiżowych salonach kosmetycznych i aptekach.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze