1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Carolina Herrera prezentuje „Good Girl” w wydaniu dla kolekcjonerów

Carolina Herrera prezentuje „Good Girl” w wydaniu dla kolekcjonerów

Zobacz galerię 6 zdjęć
Najlepiej sprzedający się zapach „Good Girl” marki Carolina Herrera Fragrances mieni się w ekskluzywnym wydaniu dla kolekcjonerów w dwóch różnych flakonach.

Nowy Jork, kwiecień 2017. Słynna Good Girl odradza się dziś w nowym wcieleniu Good Girl Collector – limitowanej edycji, której legendarny już flakon Eau de Parfum zaprezentowany jest w dwóch różnych ozdobnych wersjach.

Na tę specjalną okazję Carolina Herrera tworzy na nowo swój kultowy flakon w kształcie buta na szpilce i ukazuje go w dwóch szklanych odsłonach. Jeden z flakonów ozdobiony został trójkolorowym srebrzystym brokatem i skryty w intensywnie błyszczącym pudełeczku. Drugi natomiast, dostępny tylko w 300 egzemplarzach, ozdobiono ręcznie prawie dwoma tysiącami kryształów Swarovskiego i opakowano w czarne aksamitne puzderko na biżuterię.

Z uwagi na niespotykany sukces Eau de Parfum, Carolina Herrera de Baez – Dyrektor Kreatywna Carolina Herrera Fragrances, postanowiła zaprezentować Good Girl Collector, aby ukazać ten produkt w całym splendorze: „Good Girl to fascynujący i złożony zapach, który miał bardzo wiele do przekazania od samego początku”.

Aby opracować przełomowy flakon w kształcie szpilki, który zawiera oryginalną kompozycję zapachu, przeprowadzono ponad 600 testów.

Carolina Herrera de Baez otwiera ten nowy rozdział dzięki pomocy tego samego błyskotliwego zespołu, który wsparł ją w dziele twórczym nad oryginalnym zapachem. Elegancki flakon wynosi formułę Louise Turner na jeszcze wyższy poziom. Karlie Kloss – wspaniale uosabiająca Good Girl, ponownie uchwycona została w obiektywie przez sławnego fotografa – Mario Testino.

 „W Good Girl zapach i flakon wyrażają zmysłowy, intensywny i złożony charakter kobiecości” – powiedziała Carolina Herrera de Baez.

Good Girl był jednym z najlepiej sprzedających się zapachów w roku 2016 i odniósł wielki sukces na wszystkich rynkach. Wprowadzany globalnie w okresie od lipca do października 2016, osiągnął trzy razy lepsze wyniki niż początkowo prognozowano.

Edycja dla kolekcjonerów będzie dostępna w Europie, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. Globalne wprowadzenie nastąpi przed końcem 2017 roku. Wersje Good Girl Collector będą miały format 80ml i będą sprzedawane oddzielnie – wyłącznie przez rok.

Dostępność edycji w Polsce :

  • Good Girl Collector Gliter – 80 ml – 539, 00 pln – dostępność w perfumeriach sieci Sephora i Douglas
  • Good Girl Collector edycja Svarowski – 5280, 00 pln – dostępnośc perfumeria sieci Sephora DH Arkadia oraz Sephora .pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze