1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. W stylu gwiazd: Selena Gomez

W stylu gwiazd: Selena Gomez

Płaszcz, torba – BOCA/boca.pl, Bluzka – Cristina Effe/cristinaeffe.com, Spodnie – Midori/midori.pl, buty – TK MAXX
Zobacz galerię 4 Zdjęcia

Selena jest nie tylko utalentowaną piosenkarką, ale również świetną aktorką. Z nastoletniej gwiazdy Disney’a stała się piękną i seksowną kobietą. Nie tylko jej twórczość uległa zmianie, ale także jej styl. Młoda gwiazda doskonale wie jak zestawić ze sobą ubrania tak, aby wyglądać niesamowicie nie tylko na czerwonym dywanie!

Sukienka - Mosquito/mosquito.pl, Torba - BOCA/boca.pl, Buty, dodatki – TK MAXX

Na co dzień Selena ewidentnie ceni sobie wygodę w dobrym stylu, natomiast na specjalne okazje zdecydowanie wybiera kobiece stylizacje, podkreślające jej figurę. Jest zwolenniczką butów na obcasie. Na co dzień wybiera te na słupku, które zestawia z casualowymi setami. Długi płaszcz, dżinsy, duża torba czy czarne spodnie to MUST HAVE do stworzenia kreacji według Seleny Gomez. W każdej stylizacji wygląda dobrze, wie jak podkreślić atuty swojej figury i z pewnością może stać się inspiracją dla nie jednej kobiety!

Płaszcz, torba - BOCA/boca.pl, Golf – Mosquito/mosquito.pl, Spodnie - Cristina Effe/cristinaeffe.com, Buty – Caprice/Caprice.pl, Dodatki – TK MAXX

Amerykańska gwiazda pokazuje, że moda jest dla niej sposobem na pokazanie własnego wizerunku, swojej osobowości i charakteru.

Bluzka – Bialcon/bialcon.pl, Spodnie – BOCA/boca.pl, Narzutka - Mosquito/mosquito.pl, Buty – Caprice/Caprice.pl

Zobacz też: torby podróżne do samolotu

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze