1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Przepis na prawdziwe piękno w pierwszym Concept Store dr Irena Eris

Zobacz galerię 11 Zdjęć
Pierwszy butik w Polsce dysponuje nie tylko szeroką gamą kosmetyków, ale również profesjonalną przestrzenią dla miłośniczek marki.

W środę, 11 października w Galerii Mokotów odbyło się otwarcie prestiżowego Concept Store Dr Irena Eris.

Wydarzeniu towarzyszyły media, znamienitości ze świata mody i kultury - wśród gości była projektantka Lidia Kalita, nie zabrakło też Lidii Popiel oraz duetu Paprocki&Brzozowski. Świat mediów i kultury reprezentowały Agata Passent, Krystyna Kofta, Manuela Gretkowska, Małgorzata Niemen oraz Beata Sadowska.

Dr Irena Eris to jedna z najbardziej znanych polskich marek kosmetycznych na świecie, jest również jedyną polską marką we francuskim stowarzyszeniu marek luksusowych – Comité Colbert – obok Diora, Chanel czy Louis Vuitton. Zwieńczeniem dotychczasowych sukcesów było również otwarcie jedynego w Polsce ekskluzywnego Concept Store w Galerii Mokotów. Butik znajduje się w części The Designer Gallery, dedykowanej najbardziej prestiżowym markom z dziedziny mody, sztuki oraz usług premium.

Nowo otwarty Concept Store charakteryzuje elegancja, profesjonalizm oraz ekskluzywny design. Elementy te zbiegają się z ideą marki, która realizowana jest od lat. Jak powiedziała sama  Irena Eris – „To nowy obszar mojej holistycznej działalności. Stworzyliśmy unikalną przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł poczuć markę i doświadczyć tego, co udało mi się stworzyć przez 35 lat”.

Ideą tego miejsca  było stworzenie przestrzeni, w której Klientki mogłyby doświadczyć tego, czym jest marka Dr Irena Eris. W ekskluzywnie wyposażonym wnętrzu poczują się one wyjątkowo, dzięki wydzielonym przestrzeniom dedykowanym pielęgnacji i kosmetykom. To tutaj będą mogły oddać się pod opiekę ekspertów, którzy pomogą w wyborze odpowiednich kosmetyków i wykonają specjalistyczną, bezpłatną diagnozę skóry.

„To eleganckie miejsce stworzone dla kobiet, z myślą o ich potrzebach. Sprawia, że można poczuć się pięknie, zachować na dłużej młody i atrakcyjny wygląd, by tym samym móc realizować swoje życiowe cele. Dlatego warto tu przyjść, aby poczuć na własnej skórze emanujące piękno” – dodaje Irena Eris.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze