1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. Skoncentrowany elixir do globalnie odmładzającej pielęgnacji nocnej

Skoncentrowany elixir do globalnie odmładzającej pielęgnacji nocnej

Marka La Prairie wprowadza na rynek rewolucyjne serum, dzięki któremu na nowo zdefiniujemy nasze wyobrażenie o pięknej i młodej skórze. Platinium Rare Cellular Night Elixir jest preparatem o najsilniejszym działaniu i właściwościach odmładzających, jaki dotychczas powstał w laboratoriach La Prairie.

Formuła tego wyjątkowego preparatu opiera się na badaniach komórkowych prowadzonych przez założyciela Kliniki La Prairie – doktora Paula Niehansa. Tworząc eliksir starano się w jak najlepszy sposób wykorzystać wnioski płynące z jego przełomowej pracy w dziedzinie walki ze starzeniem się skóry, wspierając się przy tym najnowocześniejszymi technologiami. W ten sposób powstało ultraluksusowe serum, które działa nocą – w trakcie snu, tak aby skóra o poranku wyglądała pięknie i młodo, jak nowo narodzona.

Po raz pierwszy w historii cztery funkcje niezbędne do kompletnego procesu regeneracji skóry zostały skoncentrowane w jednej, wyjątkowej formule:
 • odżywianie,
 • dotlenianie,
 • detoksykacja
 • odporność.
Tym sposobem naturalny proces detoksykacji skóry zostaje przyspieszony, oddychanie komórkowe poprawione, skóra jest dogłębnie odżywiona, a jej naturalne mechanizmy obronne wyraźnie wzmocnione.

Formuła eliksiru działa, gdy skóra znajduje się w stanie głębokiego odpoczynku – czyli w nocy – aby stymulować procesy odpowiedzialne za powstawanie nowych komórek.

Skład eliksiru bazuje na wysoce skoncentrowanym Ekskluzywnym Kompleksie Komórkowym La Prairie połączonym z Zaawansowanym Kompleksem Platynowym – jest to unikatowa, opatentowana kompozycja niezwykle rzadko spotykanych składników aktywnych.

Nocny sen to czas intensywnej regeneracji naszej skóry. Platinium Rare Cellular Night Elixir wspomaga skórę w tym głębokim, niczym niezakłóconym odpoczynku.

Już po pierwszej aplikacji, eliksir otula skórę delikatną warstwą ochronną, pozostawiając ją niezwykle aksamitną i gładką w dotyku. Wystarczy zaledwie jedna kropla serum, aby skóra stała się bardziej jędrna i elastyczna. Rysy twarzy zostają wygładzone, a zmarszczki wyraźnie zniwelowane. O poranku skóra jest całkowicie zregenerowana, gładka i wyraźnie rozświetlona.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze