1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Wielki powrót lat 90. w klasycznej kolekcji Vansa

Wielki powrót lat 90. w klasycznej kolekcji Vansa

Zobacz galerię 5 zdjęć
Kolekcja inspirowana pierwszą fabryką marki w kalifornijskim mieście Anaheim powraca z nowymi modelami i kolorami wskrzeszonymi z archiwów Vans.

W wiosennej odsłonie kolekcji Vans uhonorował kultowy model - Style 73, który dołącza do programu reedycji Vans Anaheim Factory. Kolekcję utrzymano w duchu retro i sportowym stylu Vans z początku lat 90-tych. Elementy wyróżniające model 73 DX to wysokiej jakości podeszwa nachodząca na nosek buta, zamszowe cholewki, niepowtarzalna metka i wkładka UltraCush, zapewniająca jeszcze większy komfort i amortyzację.

Zapożyczając detale z oryginalnych modeli wyprodukowanych we wczesnych latach marki, Vans prezentuje kolekcję Anaheim Factory, która zapewnia najwyższy komfort dzięki ulepszonym wkładkom UltraCush. W kolekcji znalazły się detale nawiązujące do pierwszych projektów, takie jak oryginalne nazwy modeli, paleta kolorystyczna, reedycja printów, wykończone na wysoki połysk boki podeszwy, bawełniane sznurówki i oryginalne wnętrze butów, które dopełnia klimat vintage.

Kolekcja Anaheim Factory Pack Style 73 DX dostępna będzie w kolorze czarnym, czerwonym i jasnoniebieskim od 15 lutego 2019 roku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze