1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Prezentacja kolekcji marki SLOGGI na sezon wiosna/lato 2019

fot. AKPA
Zobacz galerię 15 Zdjęć
W industrialnej przestrzeni Mysia 3 odbyła się prezentacja kolekcji marki SLOGGI na sezon wiosna/lato 2019 oraz premiera tegorocznej kampanii marki pod hasłem KOMFORT WYZWALA. SLOGGI wierzy w to, że gdy czujemy się komfortowo, możemy wszystko!

W industrialnej przestrzeni Mysia 3 odbyła się prezentacja kolekcji marki SLOGGI na sezon wiosna/lato 2019 oraz premiera tegorocznej kampanii marki pod hasłem KOMFORT WYZWALA. SLOGGI wierzy w to, że gdy czujemy się komfortowo, możemy wszystko!

W tym sezonie całkowicie swobodnie poczujemy się w nowej odsłonie bestsellerowej linii ZERO Feel, czyli w Zero Feel Soft Bra, który zapewnia więcej wsparcia dzięki nowej technologii Viscomagic, a przy tym gwarantuje taką samą dawkę komfortu jak Zero Feel, który dobrze znamy z 2018 roku. Nowością jest kolekcja Zero Feel dla mężczyzn, którzy od teraz także będą mogli poczuć „nieodczuwalne” na własnej skórze.

SLOGGI stawia na najwyższej jakości materiały i unikalne technologie. Na prezentacji najnowszej kolekcji pojawili się znani influencerzy, w tym PaniEkscelencja, Wujaszek LieStyle, Gabi Drzewiecka, a także dziennikarki z uznanych kobiecych magazynów.

Najnowsza kolekcja jest już dostępna w salonach marki Triumph i sklepach partnerskich na terenie całej Polski, a już 25 kwietnia sloggi otwiera swój pierwszy sklep w warszawskiej Galerii Młociny.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze