1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Story by Kranz & Zierler

Story by Kranz & Zierler

Story by Kranz & Ziegler
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Jedyna w swoim rodzaju najmodniejsza biżuteria. Inspirowana dawnym, mistrzowskim rzemiosłem artystycznym, wykonana z wyjątkowych materiałów. Stylowa biżuteria z charakterem i bogaty wybór fantastycznych wzorów.

Marka Kranz&Ziegler powstała w 2003 roku. Jej założycielami było dwóch duńskich projektantów biżuterii, Mads Ziegler i Martin Kranz, którzy stworzyli wyjątkową markę, opartą na ich wieloletnich doświadczeniach, oraz doskonale odpowiadającą na realne potrzeby klientów - oryginalność i fantazję, które są częścią dzisiejszych trendów w modzie. Biżuteria i dodatki stały się niezbędnym elementem garderoby, stanowiąc obowiązkowe uzupełnienie nawet codziennego ubrania. Dlatego klientami marki Kranz&Zielger są już nie tylko kobiety, ale też mężczyźni - każdy, kto ma duże wyczucie stylu i docenia prawdziwe piękno zamknięte w najnowocześniejszych, stylowych materiałach. Każdy, kto chce być perfekcyjnie wyglądać od stóp do głów.

Historia Story

Koncepcja biżuterii STORY to oryginalna, bazowa bransoleta, wykonana z wysokiej jakości naturalnej skóry oraz szeroki wybór eleganckich zawieszek dla Pań i Panów, które pozwalają stworzyć własny, niepowtarzalny wzór. Dzięki tej biżuterii zawsze można wyglądać intrygująco i modnie.

Linia Story jest najpopularniejszym produktem stworzonym przez duet projektantów Kranz&Ziegler. Pierwszy raz została zaprezentowana w 2009 roku. W tym czasie były to tylko proste skórzane bransolety ze specjalnym, charakterystycznym zapięciem na magnes. W kolejnych latach projektant MadsZielger dopracował projekt, nadając mu bardziej wyrafinowanego i eleganckiego wyglądu – i tak narodziła się marka STORY.

Dziś marka STORY to więcej niż tylko charakterystyczna skórzana bransoleta. Oferta STORY to szeroki wybór bransolet i zawieszek z metali szlachetnych, naturalnych kamieni w niezliczonych wzorach. STORY zachwyca szeroką możliwością tworzenia własnych, osobistych „historii” i daje możliwość wyrażenia swojego stylu dzięki tej modnej i unikalnej biżuterii. W skrócie: wybierasz STORY – wyrażasz siebie.

Wizja

Siedziba firmy Kranz&Ziegler znajduje się w sercu Danii, a wszystkie wykonane, przez głównych designerów marki projekty biżuterii przesyłane są do fabryki Kranz&Ziegler mieszczącej się w Tajlandii, gdzie produkowana ona jest z najwyższej jakości materiałów.

Marka Kranz&Ziegler jest jedną  z najbardziej rozpoznawalnych firm  w Danii. Od dwóch z sukcesami zdobywa również zagraniczne rynki. Firma sprzedaje swoje produkty w 10 krajach na całym świecie. Klienci doceniają wartości i styl marki Kranz&Zielegler, która posiada sieć dystrybucji w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Francji, Włoszech, Anglii, Niemczech, Polsce i Stanach Zjednoczonych. Firma skoncentrowana jest na dalszym stałym rozwoju i dynamicznie zdobywa nowe rynki, dbając jednocześnie o istniejące już sieci sprzedaży posiadające lojalnych i wiernych odbiorców.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze