1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Kto pierwszy powinien nawiązać kontakt na portalu randkowym?

Kto pierwszy powinien nawiązać kontakt na portalu randkowym?

123rf.com
123rf.com
Każdy zna przykłady szczęśliwych par, które znalazły się w sieci i otwarcie o tym mówią. Kto powinien pierwszy zaproponować kontakt – mężczyzna czy kobieta? Czy kobiecie wypada napisać do mężczyzny?

Technologie zmieniają świat. Przez Internet robimy zakupy, planujemy wolny czas, rozmawiamy z przyjaciółmi z drugiego końca globu, poznajemy nowych ludzie, a nawet znajdujemy miłość.

Portale randkowe i biura matrymonialne udzielają rad, jak znaleźć partnera, oferują opracowania dotyczące pisania interesującego profilu i wyboru zdjęcia profilowego. Łatwo też znaleźć artykuły o zaletach szukania miłości przez internet. Trudniej rozstrzygnąć dylemat, czy kobieta powinna dać się poderwać czy może sama „zaczepić” mężczyznę, które ją zainteresował. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl zapytało swoich użytkowników o to, kto powinien napisać pierwszy na portalu randkowym. Odpowiedzi udzieliło ponad 1300 osób.

Co odpowiedzieli internauci?

  • Aż 92% pań uważa, że to mężczyzna powinien do nich napisać i nawiązać kontakt.  Zgadza się z nimi tylko 28% panów!
  •  Aż 71% mężczyzn lubi, kiedy to pani przejmuje inicjatywę. Odważnych pań, które nie mają z tym problemu, jest jedynie 6%.
Zatem jeśli ktoś ci się podoba, nie trać czasu - odezwij się do niego. Na pewno nie będzie to źle odebrane!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze