1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Nowy trend w manikiurze: perły na paznokciach

Nowy trend w manikiurze: perły na paznokciach

fot. Screenshot Instagram @ betina_goldstein
Trendy w manikiurze od lat są coraz bardziej odważne. Po latach popularności długich, często sztucznych paznokci, nadszedł czas na minimalistyczne, krótkie, z niewielkimi ozdobami. Obecnie jednym z najgorętszych, choć na pewno dość odważnych trendów jest... manikiur z wykorzystaniem pereł.

Perły od lat są obecne wśród najgorętszych trendów. Ulubiona biżuteria Coco Chanel to nie tylko idealny dodatek w postaci pierścionków, naszyjników, czy kolczyków - od kilku sezonów obserwujemy perły jako dodatek do wielu akcesoriów, a nawet ubrań i butów. Szpilki z perłami, baker boy hat z dodatkiem sznura pereł to tylko niektóre hity obecne na wybiegach podczas największych pokazów mody.

Teraz perły królują także jako część oryginalnego manikiuru. I choć na pierwszy rzut oka, mogą wyglądać dość dziwacznie, w social mediach coraz więcej pojawia się zdjęć i wpisów kobiet, które zdecydowały się na takie ozdobienie paznokci.

Perły pojawiają się jako motyw główny manikiuru na wszystkich paznokciach, bądź w wersji zdecydowanie lżejszej, jako urozmaicenie wyłącznie na jednym palcu. Kontrowersyjny manikiur można z powodzeniem wykonać samodzielnie w domu - wystarczy jedynie zaopatrzyć się w niewielkie perełki, bazowy i nawierzchniowy lakier do paznokci. Jak podoba wam się ten trend?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze