1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. To co najlepsze od marki Jordan

To co najlepsze od marki Jordan

Zobacz galerię 9 Zdjęć
Konferencja prasowa – Jordan Expert Clean

Nowoczesność, design, unikalna jakość, technologia produktów użytkowych i dużo inspiracji – tak w skrócie można opisać spotkanie prasowe z marką Jordan, gdzie zaprezentowana została najnowsza szczoteczka Expert CleanAgnieszka Lelonkiewicz, Brand Manager Jordan i Michał Drozd, Marketing Manager przedstawili produkt, który odpowiada na najnowsze trendy polskich konsumentów coraz chętniej sięgających po markowe i droższe produkty codziennego użytku za którymi stoi jakość i technologia z segmentu premium.

Główne hasło produktu Expert Clean: „To co najlepsze od marki Jordan” zdecydowanie przyświecało podczas marcowego spotkania na konferencji prasowej. Zaproszeni dziennikarze w nowoczesnej i minimalistycznej scenerii mieli okazję poznać szczoteczkę Expert Clean w pięciu wersjach kolorystycznych oraz jej główne właściwości za które odpowiada technologia Advanced Angle - włosie CleanTech TM  i GumCare TM.

Dodatkowo podczas spotkania nie zabrakło ważnego wątku – połączenia szczoteczki Expert Clean z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Z tej okazji specjalnie dla marki Jordan architekt Łukasz Kałasa z Kałasa Concept przygotował 5 propozycji aranżacji łazienki, które nie tylko odpowiadają na najważniejsze trendy w świecie designu, ale przede wszystkim pasują do pięciu wzorów szczoteczki.

O marce:

Marka Jordan to wysokiej jakości produkty do higieny jamy ustnej. Posiadamy bogate i zróżnicowane portfolio dzięki czemu każdy konsument znajdzie produkt odpowiadający swoim potrzebom. Oferujemy nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale także łączymy nowoczesny design z funkcjonalnością tak, aby codzienna pielęgnacja jamy ustnej stała się przyjemnością.            

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze