1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Udaj się w podróż do przeszłości, aby zbudować swoją przyszłość!

Udaj się w podróż do przeszłości, aby zbudować swoją przyszłość!

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Chcesz wiedzieć, w jaki sposób losy naszych krewnych wpływają na nasze życie? Jak możesz uwolnić się od traum lub wykorzystać pozytywne doświadczenia rodziny?

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób losy naszych krewnych wpływają na nasze życie?         Jak możesz uwolnić się od traum lub wykorzystać pozytywne doświadczenia rodziny?

Trudności w nawiązywaniu relacji, osiągnięciu stabilizacji, niepowodzenia życiowe często mają źródło w dawnych rodzinnych zdarzeniach. Poszukiwania szczęścia i sposobu na dobre życie warto czasem zacząć od posprzątania przeszłości. Podświadoma rodzinna lojalność determinuje pewne zachowania, poglądy, lęki a nawet powoduje choroby lub powtarzalne w rodzinie, traumatyczne zdarzenia.

Zapraszamy Cię na SPOTKANIE O SENSIE, które odbędzie się 28 listopada 2018 o godz. 18:00 w Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, w Warszawie
Dyskusję podejmą: Katarzyna Droga, autorka książki "Sekrety przodków" oraz Barbara Smolińska, certyfikowany psychoterapeuta. Gospodarzem spotkania będzie Marzena Chełminiak, znany głos Radia ZET.

Podczas wydarzenia książka będzie dostępna w specjalnej, promocyjnej cenie.

Możesz też nabyć ją w naszym sklepie internetowym

Ciekawi Cię zawartość "Sekretów przodków", możesz pobrać fragment książki:

Wstęp na spotkanie jest wolny. Zabierz przyjaciółkę, koleżanki lub mamę.

Szczegóły wydarzenia na Facebooku:

Do zobaczenia!

Redakcja Zwierciadlo.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze