1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. International Photography Awards 2020 rozstrzygnięty [GALERIA ZDJĘĆ]

International Photography Awards 2020 rozstrzygnięty [GALERIA ZDJĘĆ]

International Photography Awards 2020,Fot. Shoeb Faruquee, 1 nagroda Sport, gry zespołowe
Zobacz galerię 25 Zdjęć
International Photography Awards to jeden z najważniejszych konkursów fotograficznych na świecie. Odbywa się rokrocznie przyciągając nie tylko profesjonalnych fotografów, ale również amatorów. W tym roku roku do konkursu napłynęło 13 000 zgłoszeń, a jury przyznało nagrody w 13 kategoriach.

International Photography Awards to jeden z najważniejszych konkursów fotograficznych na świecie. Odbywa się rokrocznie, przyciągając nie tylko profesjonalnych fotografów, ale również amatorów. W tym roku roku do konkursu napłynęło 13 000 zgłoszeń.

Wszystkie nagrodzone zdjęcia robią wrażenie - są nie tylko piękne wizualnie, ale również intrygujące i doskonałe technicznie. Wiele z nich opowiada przy tym niezwykłe historie, zatrzymując w kadrze ten "decydujący moment", który sprawia, że trudno pozostać wobec nich obojętnym.

Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu International Photography Awards są Polacy - Iwona Podlasińska otrzymała 1. nagrodę w kategorii Stale w ruchu/video za cykl zdjęć "Podróż do świata marzeń", Tytus Popławski dostał 1 i 2. nagrodę w kategorii fotografii analogowej/ Portret, Szymon Brodziak dostał 1 nagrodę w kategorii zdjęć wykonanych smartfonem, a Daria Halak 2. nagrodę w kategorii Książka/Ludzie za album fotograficzny WOMEN.

International Photography Awards 2020, Titus Poplawski, 2. nagroda w kategorii Portret Fotografia analogowa
Wszystkie nagrodzone zdjęcia możecie zobaczyć na oficjalnej stronie International Photography Awards -www.photoawards.com - (jest co oglądać, zwłaszcza, że każdemu nagrodzonemu zdjęciu towarzyszą inne fotografie tworzące cykl), my prezentujemy te, które zrobiły na nas największe wrażenie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze