1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Przeciwko opornemu cellulitowi

Przeciwko opornemu cellulitowi

Elancyl Cellu Slim, materiały prasowe
Elancyl Cellu Slim, materiały prasowe
Znajomość zagadnień związanych z fizjologią i wiedza o mechanizmach wyszczuplania pozwoliły Laboratoriom ELANCYL stwierdzić, że aby zwalczać cellulit w sposób kompleksowy, skuteczny i trwały, trzeba oddziaływać na mechanizmy sterujące adypocytami i w pełni je kontrolować. Jest to możliwe dzięki połączeniu wzajemnie uzupełniających się substancji aktywnych.

Cellu Slim jest nową propozycją marki Elancyl. Jego innowacyjna formuła opracowana przez fitochemików Laboratoriów Pierre Fabre opiera się na wyjątkowym połączeniu cekropii z kofeiną umożliwiając silne działanie redukujące tłuszcze, nawet te najbardziej oporne. Cellu Slim zawiera również dodatkowe substancje aktywne (opatentowany wyciąg z pieprzu syczuańskiego, florydzyna, bluszcz), które wraz z cekropią i kofeiną zapewniają kompleksowe działanie wyszczuplająco-ujędrniające.

</a>

Cellu Slim ma udowodnione działanie wyszczuplające, które odnotowano już po 7 dniach* regularnego stosowania. Wygładzenie ‘skórki pomarańczowej’ jest widoczne już po 14. Dniach, a efekt wyszczuplenia utrzymywał się nawet w miesiąc po zakończeniu kuracji.

Tak dobre wyniki osiągnięte nowej kuracji Cellu Slim są możliwe także dzięki umiejętnie skomponowanej chronobiologicznie zaprogramowanej formule zgodnej z rytmem dobowym organizmu. Dzięki jednej, porannej aplikacji, kosmetyk działa przez 24 godziny gwarantując pełną skuteczność.

Cellu Slim ma niezwykle lekką konsystencję, o zmysłowym, kwiatowym zapachu. Ta precyzyjnie dopracowana forma kosmetyku zapewnia przyjemność stosowania, a regularne stosowanie jest kluczem od pełnego sukcesu wyszczuplającego. Zaletą nowego produktu jest również nowa pojemność.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze