1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Jest kolejny zwiastun „Spectry”

www.007.com
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Kolejny odcinek przygód Bonda będzie miał premierę 6 listopada 2015 w ponad 30 krajach. Studio Sony skorzystało z wymarzonej okazji, finału NBA, który tradycyjnie przyciąga przed telewizory rekordową publiczność, żeby pokazać kolejny zwiastun „Spectry”

[embed]http://youtu.be/6lsAyK4aRNs[/embed]

To już drugi oficjalny zwiastun superprodukcji. Komentatorzy zwracają uwagę na kontrast między mroczną i gęstą atmosferą wokół Bonda i idealną bielą śniegu w scenach ucieczki w górach. Autorem zdjęć jest Hoyte van Hoytema. Jak zawsze 007 jest otoczony pięknymi kobietami. Tym razem będzie musiał wybierać Léą Seydoux („Życie Adeli 1,2”) i Monicą Bellucci.

„Spectra” to 24. już odcinek przygód legendarnego agenta Jej Królewskiej Mości. Po raz czwarty wciela się w niego Daniel Craig, a po raz drugi reżyserem (mimo pewnych zawirowań na początku) jest Sam Mendes. Pojawiły się pogłoski, że wiodącą piosenkę znów zaśpiewa Adele. Wykonany przez nią utwór „Skyfall” (do filmu pod tym samym tytułem) odniósł olbrzymi sukces na rynku i jest zaliczany do najlepszych w historii przygód Bonda.

Moneypenny zdradza Bondowi, że zna jego głęboko skrywany sekret. Ten zaszyfrowany komunikat, związany z załączoną fotografią, skłania 007 do śledzenia pewnej organizacji. M musi stawić czoło politycznym interwencjom w funkcjonowanie wywiadu, a Bond walczy, by odkryć prawdę Spectry. Przy tej sprawie obudzi demony z własnej przeszłości.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze