fbpx

Będzie czwarta część Greya

Będzie czwarta część Greya
ELJamesAuthor/Facebook

E.L. James poinformowała wczoraj na Instagramie, że 18 czerwca ukaże się kolejny tom bestsellerowej serii erotycznej zapoczątkowanej przez tytuł „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Autorka „50 twarzy Greya“ naprawdę umie zachować sekret! Informacja o nowej powieści ukazała się niespodziewanie na Instagramie. Książka pod tytułem „Grey” ukaże się na urodziny serii, 18 czerwca, jednocześnie w Wielkiej Brytanii i w USA, i będzie opowiadać historię znaną już z poprzednich części, ale opowiedzianą przez Christiana Greya. „Mam nadzieję, że wam się spodoba”, pisze E.L. James. Wcześniej narratorką była Anastasia Steele, studentka literatury. Bohaterzy poznali się przy okazji wywiadu, który miała przeprowadzić dziewczyna i ich spotkanie stało się początkiem śmiałej przygody.

W komunikacie prasowym na temat czwartej części Greya czytamy ponadto: „Christian jest osobą skomplikowaną i czytelnicy zawsze byli zafascynowani jego pragnieniami, motywacjami i trudną przeszłością. I jak wie każdy, kto przeżył miłość, każda historia ma dwie strony”.

Powieści erotyczne E.L. James odniosły olbrzymi sukces światowy. Sprzedaż trylogii przekroczyła 100 milionów egzemplarzy. Z filmowych list przebojów nie schodzi także adaptacji filmowa „50 twarzy Greya“, której premiera odbyła się na początku 2015. W Polsce serii o Greyu ukazała się nakładem Wydawnictwa Sonia Draga.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze