Niekonwencjonalne pomysły na randkę

123rf.com

Jeśli twojemu partnerowi już dawno przejadły się wizyty w tej samej restauracji tydzień w tydzień, albo nudzi go romantyczny film, to czas najwyższy, aby wyjść mu naprzeciw i przełamać rutynę! Pokaż mu, że go doceniasz i jesteś gotowa zrobić szalonego.
Niech pozna twoje przygodowe oblicze. Ty też możesz na tym wiele zyskać. Poniższe pomysły na niekonwencjonalną randkę zadowolą nie tylko twojego chłopaka, ale mogą też przypaść do gustu wielu dziewczynom, które również szukają w życiu wyzwań.

Rzuć mu wyzwanie

W swoim mieście na pewno znajdziesz miejsca, gdzie można spędzić czas w bardziej ekstremalny sposób. Może to być na przykład strzelnica, laser tag, paintball, ścianka wspinaczkowa… Jeśli twój chłopak lubi sport i wysiłek fizyczny, będzie to dla niego fantastyczne zakończenie ciężkiego weekendu. A jeśli jest fanem motoryzacji, zachwyci go pomysł wyścigów na quadach. Nie bój się stanąć po stronie przeciwnej drużyny. Będzie mieć więcej zabawy, a przy okazji uda wam się rozładować stres. Konkurowanie między sobą doda do zawodów odrobiny pikanterii.

Dla fanów naprawdę ekstremalnych przeżyć, proponujemy niezapomniane przeżycie w postaci skoku na bungee/ skoku z samolotu! Niezależnie od tego, czy próbujecie do swojego związku wprowadzić coś nowego, czy też chcesz zrobić jednorazową niespodziankę swojemu mężczyźnie – taki skok to niezapomniana przygoda i warto przeżyć ją przynajmniej raz w życiu. Na początku może to się wydawać głupim, a nawet niebezpiecznym wybrykiem, ale później będziecie z tego zadowoleni, a w przyszłości będziecie to długo wspominać. Warto nadmienić, że nagłemu przypływowi adrenaliny towarzyszy także silne podniecenie. Możesz później wykorzystać tę uwagę.

Zastanów się, co go interesuje

Czy każdy mężczyzna musi pasjonować się sportem? Oczywiście, że nie. Jeśli bardziej ciągnie go do gier komputerowych bądź planszowych, w których wciela się w różnych bohaterów, pozwól mu przeobrazić się w swoją postać w prawdziwym świecie.

W ciągu roku różni zapaleńcy organizują tzw. larpy (z ang. live action role-playing), czyli imprezy, podczas których przebrani zawodnicy odgrywają scenariusze niczym z „Władcy Pierścieni„. Jeśli jednak fantastyka go nie pociąga, to żaden problem – larpy pod względem tematycznym są różne.

Twój mężczyzna może wcielić się w postapokaliptycznego renegata albo wikinga walczącego z hordą… No, nie oszukujmy się, innych wikingów. W ten sposób pokażesz mu, że wspierasz go w jego hobby. A nuż i tobie spodoba się ta przygoda? Warto spróbować.

Jeśli bardziej zależy ci na umocnieniu waszej więzi, a jednocześnie chcesz aktywnie spędzić czas, to może warto zapisać się na zajęcia dla par? I niech to nie będzie żadna salsa ani taniec towarzyski. Zapiszcie się na sztuki walki! Fakt faktem – trudno to uznać za jednorazową randkę, ale pomyśl o korzyściach płynących ze wspólnej nauki. Będziecie mieli o jeden temat więcej do rozmowy, a częste treningi siłowe i ćwiczenia wzmocnią wzajemne zaufanie. Nie wspominając już o zaletach płynących z nowych umiejętności, które przyswoicie.