Możesz przebudzić swoje serce – wywiad z nauczycielem duchowym Tomem de Winterem

123rf.com

Tom de Winter po raz pierwszy w Polsce przeprowadził warsztaty rozwoju „Przebudzenie Oświeconego Serca”. Podczas pięciu dni uczestnicy m.in.: uczyli się wchodzić do Świętej Przestrzeni Serca, wzmacniali swoje zdolności pozazmysłowe, zwiększali aktywność fal Alfa w mózgu. Portalowi www.zwierciadlo.pl Tom udzielił wywiadu.
Wszyscy wiemy, że mamy fizyczne serce. Ale pojęcie „Święta Przestrzeń Serca” nie jest każdemu znane. Prowadzisz warsztaty rozwoju, podczas których uczysz jak się tam dostać. Czym ona jest?

W Świętej Przestrzeni Serca znajduje się informacja o naszej duszy. Odnalazł ją nauczyciel duchowy Drunvalo Melchizedek, mój mentor i przyjaciel. Dowiedział się o tym, że tam posiadamy „bibliotekę”, która związana jest z duszą, a ta z pamięcią naszego wiecznego życia. Wielu ludzi myślało, że ten punkt jest głowie, w jego części nazywanej hipokampem, odpowiadającym za nasze emocje. Była też hipoteza, że jest to czakra szyszynki, znajdująca się w środkowej części mózgu. Teraz już wiadomo, że jest on w sercu. To mały punkcik, w którym serce zaczyna bić. Bez bicia serca życie nie może istnieć. Spoglądając na to w ten sposób – staje się logiczne – że pamięć duszy znajduje się właśnie tutaj.