1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop Penny Thornton na 2022 rok

Horoskop Penny Thornton na 2022 rok

(Fot. iStock)
(Fot. iStock)
Tak jak w 2021 roku dominować będą Saturn w Wodniku i Uran w Byku, więc wciąż będziemy mieli do czynienia z kwestią wolności i rozwoju w opozycji do restrykcji i strat, dotyczy to przede wszystkim znaków stałych – Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika.

Astrolożka Penny Thornton: „Witaj w roku wielkich i dramatycznych zmian na naszej planecie”

Przez znaczną część roku bliskość Jowisza do Neptuna w znaku Ryb wprowadzi sentymentalny, troskliwy i współczujący ton. Opieka społeczna, służba zdrowia i sztuka – a zwłaszcza przemysł filmowy – mogą liczyć na zastrzyk kapitału i zaufania, chociaż ciemna strona Jowisza może też inspirować inflację i eskalację problemów. Pluton zbliża się do końca swego czternastoletniego tranzytu przez Koziorożca, przynosząc ze sobą wielkie zmiany, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych – a gdy te kichają, reszta świata się przeziębia.

Horoskop Polski był i nadal będzie pod wpływem układu Saturn–Uran, a za sprawą Plutona nad stosunkami z Unią Europejską przynajmniej do późnej wiosny będzie wisiała wielka czarna chmura. Podobnie jak dla reszty świata początek listopada zapowiada się jako najbardziej burzliwy okres, zwłaszcza dla polskiej gospodarki.

W ostatnim tygodniu grudnia 2021 roku Jowisz wszedł w znak Ryb i 10 maja przejdzie do Barana, by powrócić do Ryb, gdzie pozostanie między końcem października a połową grudnia. To bardzo dobra wiadomość dla Ryb, które się wzbogacą i będą miały szczęście, podobnie jak urodzone w marcu Barany. Lepsze czasy nastaną dla wszystkich zmiennych i kardynalnych znaków – Panny, Bliźniąt i Strzelca (zmienne) oraz Wagi, Raka i Koziorożca (kardynalne). Bardziej znacząca jest jednak koniunkcja Jowisza z Neptunem, do której 12 kwietnia dojdzie w Rybach – po raz pierwszy od 1856 roku. Istnieje nadzieja, że to mistyczne i duchowe połączenie skłoni ludzkość do dokonania wielkiej zmiany świadomości, choć może się okazać, że jego działanie ograniczy się tylko do tych, którzy znaleźli się już na tej drodze.

W 2022 roku oceany – czy to ujawniając swoje wielkie sekrety, czy z powodu wypadków i konfliktów na morzu – znajdą się w wiadomościach. Ryby i Neptun są również związane z przemysłem farmaceutycznym, więc możemy spodziewać się opracowania nowych, skutecznych leków przeciwwirusowych i do leczenia innych schorzeń, ale też stosowanych dla „odprężenia”.

Sprawdź roczne horoskopy dla każdego znaku:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze