Wrześniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” z Agnieszką Osiecką na okładce

Już jest wrześniowe „Zwierciadło” z Agnieszką Osiecką na okładce

Nie ma chyba nikogo, kto nie znałby choć kilku jej piosenek. Kto tak jak ona potrafił pisać o miłości? Ona sama miłości szukała całe życie. Miłości i wolności. Dla mężczyzn traciła (...)
Antonia Lloyd-Jones - kim jest tłumaczka książek Olgi Tokarczuk?

Antonia Lloyd-Jones – kim jest tłumaczka książek Olgi Tokarczuk?

Jest jedną z najwybitniejszych tłumaczek polskiej literatury. Antonia Lloyd-Jones przekładała na angielski m.in. Jarosława Iwaszkiewicza, Pawła Huelle, Olgę Tokarczuk. Podarowała światu (...)
Wiktoriańskie lasy w słoiku

Wiktoriańskie lasy w słoiku – czy wróci moda na paprociowe szaleństwo?

Gdy w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej kończyła się kolejna gorączka złota, a XVII-wieczna Holandia otrząsnęła się już z tulipanomanii, w wiktoriańskiej Anglii rozpoczął się (...)
"Kocham cię" i "odejdź". Współuzależnienie w związku

„Kocham cię” i „odejdź”. Współuzależnienie w związku

Życie we współuzależniającym związku jest bardzo trudne. Ale ma też swoje ukryte korzyści. Emocje przesłaniają wszystko – z rzeczywistością na czele. A osoby współuzależnione nie (...)
Puść banana. Rozmowa z Wojciechem Eichelbergerem

Puść banana – uwolnij się od chęci posiadania. Rozmowa z Wojciechem Eichelbergerem

Naszą naturalną potrzebą jest wygodne życie. Przedmioty i urządzenia, które je ułatwiają. Brak trosk, konfliktów i lęków. – Ale to dzięki niewygodom doświadczamy życia pełniej i (...)
Dodaj do ulubionych

Najlepsze filmy na HBO GO

Wśród bogatej oferty serwisów streamingowych można przebierać, znajdziemy tam nowości i klasykę, kino ambitne i rozrywkowe, kasowe hity i produkcje offowe. Najlepsze filmy na HBO GO? Oto nasz krótki ranking (...)
JESTEŚMY NA FACEBOOKU Dołącz do nas